Teatr Piwa Pravda

Najpopularniejszy craftowy, lwowski browar „Pravda” mieszczący się na samym rynku, który oprócz samego trunku oferuje nam co wieczór niezapomniane wspomnienia, poprzez koncert orkiestry dętej, grającej covery słynnych utworów typu Queen itp. Całość tworzy naprawdę niepowtarzalną atmosferę. W ofercie Teatru Piwa Pravda znajdziemy piwa na których etykietkach ujrzymy np Putina siedzącego na WC oraz inne osoby światowej polityki w ciekawych aranżacjach:)

Odwiedziny Teatru Piwa Pravda są obowiązkowym punktem każdego z naszych pakietów:)

„Prawda” mieści się w XX-wiecznym budynku na Rynku – jak twierdzą właściciele wierzą, że „prawdziwe” lwowskie piwo musi narodzić się w samym sercu miasta. Budynek otrzymał przydomek „Zipper” od nazwiska słynnego lwowskiego kupca. W budynku mieścił się sklep jubilerski, budynek handlowy, a po latach pięćdziesiątych (a przed Prawdą) dom towarowy.

„Prawda” to nie tylko restauracja czy browar, ale „teatr”. Będziesz mógł zobaczyć, jak piwowar tworzy „prawdziwe” piwo, od początku do końca. Wszystko od dodawania słodu i chmielu, fermentacji brzeczki po dojrzewanie piwa w butelkach. Jako członek widowni będziesz mógł skosztować naszego szerokiego wyboru świeżego piwa z kranu lub butelki.

Wnętrze „Prawdy” zostało zaprojektowane z myślą o doświadczeniu „teatru”. Plan piętra w stylu loftu daje „widzom” poczucie bycia tuż obok akcji. Ciesząc się piwem, możesz jednocześnie obserwować, jak piwowar przechodzi przez wiele etapów procesu warzenia – od dodania słodu i chmielu, po gotowanie brzeczki, czy czytanie poezji Antonycha. A wszystko to, dając Ci prawdziwe lwowskie wrażenia z piwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *